ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

&feature=player_embedded" rel="width[1024];height[768]" target="_blank">1

15 червня 2013 р. відбувся випускний вечір школи шляхетної українки, під час якого директор Коломийського економіко-правового коледжу Гарарук Людмила Вікторівна та викладачі Данищук Галина Дмитрівна, Кучерян Тетяна Іванівна та Басараб Лариса Анатоліївна були нагороджені грамотами та подяками від міського голови за активну громадську позицію.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]