Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

1

Коломийський економіко-правовий коледж запрошує всіх старшокласників, а також батьків ознайомитися з навчальним закладом, його структурою, особливостями навчального процесу, матеріально-технічною базою та виховною роботою коледжу.

2 березня 2020 року розпочинають роботу підготовчі курси по вступу до навчального закладу. Студенти, які успішно закінчать навчальні курси, отримають додатковий бал до конкурсного балу при вступі на державне замовлення. Зареєструватися на курси можна за адресою  78200, Івано-Франківська обл, м. Коломия, вул. Б.Хмельницького, 2-А,телефон: (03433) 5-06-36.

Реєстрація на День відкритих дверей доступна за наступним посиланням: https://forms.gle/esGWMpdVX8ieM8UN6 або за QR-кодом: dvd

Реєстрація на підготовчі курси доступна за наступним посиланням: https://forms.gle/KQiWiBFxXSqrkKqf7 або за QR-кодом:kyrsu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів - афганців. Молоде покоління повинне знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в 18–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. Багато років минуло з того часу, як тисячі молодих людей пройшли випробування вогнем, проявили себе справжніми патріотами під час майже десятирічної війни в Афганістані. Через страшну афганську війну пройшло чимало наших земляків, багато загинуло і зникло безвісти, багато хто повернувся скаліченим….

Студенти групи Т-21 підготували виховну годину – в пам'ять тих героїв, що не повернулися в рідні домівки, та тих, що живуть серед нас. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

На виконання планових заходів з профорієнтаційної роботи 5 лютого 2020р. збірна команда дівчат коледжу з волейболу під керівництвом викладача фізичної культури Федорак О.І. прийняла участь в спортивному святі на базі Печиніжинського ліцею,в рамках якого провели товариську зустріч зі збірною 8-9 класів . A 6 лютого 2020 р.збірна команда хлопців з волейболу провела товариську зустріч з волейболістами Коломийського ліцею №4.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]

Викладачі економічних дисциплін і бухгалтерського обліку Мельник Т.А. і Лиско О.В. провели урок "Фінансової грамотності" у загальноосвітніх навчальних закладах Коломийського району, а саме: Ліснослобідській гімназії, Черемхівській гімназії, Старогвіздецькій гімназії, Коршівському ліцеї і Сороківській гімназії Городенківської району. Учні отримали базові навички планування і заощадження, дізналися, як оптимально витрачати гроші, що таке бюджет родини і країни. Щиро вдячні керівникам навчальних закладів за співпрацю.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голос (ів)]

Хто саме працює над створенням архітектури сучасних комп’ютерів, комп’ютерних систем та комп’ютерних мереж? Як опанувати основи програмування, операційних систем, баз даних, моделювання, захисту інформації? Обирай спеціальність «Комп’ютерна інженерія» і ти довідаєшся про все! Студенти цієї спеціальності працюють над створенням і обслуговуванням апаратно-програмних засобів сучасних і перспективних інформаційних технологій, розробленням і застосуванням комп’ютерних систем і компонентів загального та спеціального призначення, створенням та супроводом системного програмного забезпечення. Отримані знання дозволять випускникам впроваджувати новітні комп’ютерні технології у великих ІТ-компаніях та підприємствах, а також створювати програмне забезпечення комп’ютерних систем та мереж, що відповідає надсучасним світовим вимогам.

"Комп’ютерна інженерія" готує фахівців, для роботи у різноманітних державних та комерційних підприємствах і організаціях, банківських установах. Посади, які можуть обіймати: інженер-програміст; системний програміст; прикладний програміст; веб-програміст; веб-дизайнер; розробник баз даних; розробник інтерфейсу користувача; лідер робочої групи; системний архітектор; системний аналітик; аналітик комп'ютерного банку даних; адміністратор веб-серверів; адміністратор інформаційної системи; адміністратор баз даних; інженер з комп'ютерних систем; інженер із застосування комп'ютерів; інженер з програмного забезпечення комп'ютерів.

Де зможуть працевлаштуватися випускники спеціальності «Комп’ютерна інженерія»?

• підприємства та організації, що займаються розробкою та виробництвом технічного і програмного забезпечення комп'ютерних засобів, систем, комплексів та мереж;

• установи державного управління та підприємництва;

• банківські установи, митниця;

• організації транспорту та зв'язку;

• науково-дослідні установи та інше.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.94 [8 Голос (ів)]

Адміністрація та трудовий колектив вітає викладача коледжу Зварича Романа Васильовича з присвоєнням наукового ступеня кандидата історичних наук.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.71 [7 Голос (ів)]

29 січня 2020 року відзначається 102 річниця бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

До Дня пам'яті Героїв Крут з метою патріотичного виховання молоді, вшанування пам’яті Героїв Крут  для студентів коледжу було проведено виховний захід присвячений подіям січня 1918 року. Мета проведення заходу полягала в тому, щоб сучасна молодь знала свою історію, знала своїх героїв, надихалася їх вчинками і мала щире бажання не підвести героїчних пращурів. 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

17 грудня 2019 р. викладачі Л. Лаптєва та І. Маник, за допомоги студентів групи Т-21, підготували та провели просвітницький захід на тему: «Лікбез з маркування. Таємниці коду» у Коломийському ліцеї №7.

Учасники заходу поринули у світ мобільних технологій, познайомились з напрямками використання QR-кодів, засвоїли прийоми читання і генерації QR-кодів. Також до уваги слухачів були представлені приклади використання QR-кодів у навчальному процесі під час вивчення фахових дисциплін.

Висловлюємо керівникам навчального закладу щиру вдячність за співпрацю.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голос (ів)]