ministry

vobu.com.ua


brein      В Коломийському економіко-правовому коледжу постійно ведеться студентська гурткова робота. Активно працюють клуби інтелектуальних ігор. За підсумками чемпіонатів з гри "Що? Де? Коли?" та гри "Брейн-ринг" серед вищих навчальних закладів міста Коломиї команда коледжу "Хвилина рівно" визнана найсильнішою.
      У коледжі постійно працюють спортивні гуртки з різних видів спорту, якими керують досвідчені тренери-викладачі. Наші спортсмени неодноразово досягали високих результатів в змаганнях серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
sportСтуденти – члени спортивних команд неодноразово завойовували звання чемпіонів області з видів легкої атлетики, приймали участь в змаганнях першості України з баскетболу та волейболу.
      Щороку спортсмени-гуртківці за підтримки викладачів циклової комісії фізичного виховання організовують та проводять в коледжі дні пропаганди здорового способу життя, спорту і туризму, під час яких відбуваються внутріколеджівські чемпіонати з баскетболу, футболу, легкої атлетики. Найбільше глядачів збирає турнір з міні-футболу між збірним командами викладачів та студентів.
      Завершальним етапом є ігри «Веселі старти», які традиційно проводяться в мальовничому селі Шешори.

Студентський гурток «Первоцвіт»
      

vuxwork2Мета роботи гуртка – виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення та збереження історичної пам’яті, виховання бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, культури, традицій.
      З ініціативи учасників гуртка та під керівництвом викладача коледжу Данищук Галини Дмитрівни у 2001 році створено кабінет-музей українознавства. В музеї зібрано велику кількість експонатів, які представляють всі види ремесел та промислів нашого краю – вишивка, кераміка, ткацтво, різьбярство, предмети старовинного побуту та інше.
      Учасники гуртка займаються вишиванням, гаптуванням, бісероплетінням, розписуванням писанок.

Гурток художньої самодіяльності
&feature=player_embedded" rel="width[1024];height[768];title[Прикарпатські візерунки]" target="_blank">gyrtok
      Одним із важливих елементів гурткової роботи в коледжі і водночас окрасою навчального закладу є діяльність ансамблю "Прикарпатські візерунки".
      Фольклорно-етнографічний ансамбль „Прикарпатські візерунки” створений у 1997 році.
      Основна мета колективу – відновлення і збереження народних звичаїв та традицій. В його репертуарі багато українських обрядів: Великодній, вечорниці, гуцульські весілля, вихід на полонину, обжинки. Полюбилися глядачам запальний гуцульський чоловічий танець „Аркан”, „Покутська полька”, „Голубка”, „Гуцулка” та фольклорно-хореографічна композиція „Плотогони” та „Весілля в Карпатах”. За час свого існування колектив приймав участь у різноманітних регіональних конкурсах народної творчості. (Всесвітній Гуцульський фольклорно-етнографічний фестиваль, ІІ Міжнародний фестиваль етнографічних регіонів „Родослав”, Міжнародний фестиваль-конкурс „Бурштинове намисто”, Міжнародний конкурс народних і етнічних колективів „Джерело-2003” у Польщі, м. Добродзень, неодноразовий переможець конкурсів художньої творчості ВНЗ Західного регіону України). Учасники ансамблю зайняли І-ше місце на VІІІ Міжнародному фестивалі естрадного мистецтва «Захід ХХІ ст.» (2008р.), нагороджені І премією та Золотою медаллю у Міжнародній телевізійній конкурсній програмі «Південний експрес» (2009р.).

tanc      Колектив ансамблю вітав на українській землі гостей канадської та американської діаспори. Виступав перед представниками австрійського та угорського консульства. За високий художній рівень виконавської майстерності і активну діяльність по розвитку українського національного мистецтва фольклорно-етнографічному ансамблю „Прикарпатські візерунки” Коломийського економіко-правового коледжу присвоєно звання „Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль”.
      В різноманітності програми, багатстві костюмів та самобутності гуцульських музичних інструментів ансамблю (трембіти, роги, цимбали, бубен, дримба, флояра, коза-бас, скрипка, сопілка та інші) виражено багатогранність, колорит та автентичність звичаїв і традицій народностей, які проживають на Гуцульщині, Покутті, Бойківщині та Буковині. Ансамбль "Прикарпатські візерунки" завоював "Гран-прі" на фестивалі-конкурсі кращого знавця звичаїв та обрядів серед колективів художньої самодіяльності ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області (грудень 2009р.), та І-ше місце в огляді-конкурсі художньої самосдіяльності серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області (березень 2010р.).
      В складі колективу налічується 35 чоловік: 9 танцювальних пар, 12 чоловік вокального ансамблю та 5 гуцульських музик. Тривалість програм від 50хв. до 1 год. 10 хв.
tanc2 tanc3 tanc4
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.64 [11 Голоса (ов)]