15 березня 2024р. студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність долучились до Консумерської асамблеї «Споживачі – бізнес – держава: ефективна взаємодія» організованої Державним торговельно-економічним університетом.
Програма заходу включала:
• Сесія 1. Виклики воєнного часу
• Сесія 2. Діджиталізація. Споживач і штучний інтелект
Модератором заходу виступила Наталія ПРИТУЛЬСЬКА, д.т.н., професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи Державного торговельно-економічного університету. Слухачі отримали цікаву та пізнавальну інформацію від представників організацій споживачів з різних країн світу, органів влади, бізнесу та науковців.





