3 лютого в м. Івано-Франківськ відбувся фінальний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяла участь наша студентка, переможниця обласного етапу, Софія Борисевич (викладач Інна Бойчук). За результатами конкурсу, Софія нагороджена дипломом третього ступеня.
Софія Борисевич навчається на 2 курсі спеціальності "Підприємництво та торгівля", не вперше показує високі результати на різних етапах мовно-літературних конкурсів, є активною учасницею коледжівських заходів та конференцій, старостою групи.
Щиро вітаємо Софію та бажаємо, щоб такий успішний досвід, отриманий під час участі в конкурсі, став важливою та корисною сходинкою у особистому та професійному розвитку.





