З метою профілактики правопорушень серед студентської молоді 17.11.23року відбулося зустріч студентів з начальником ювенальної превентції - Михайлюком Петром Васильовичем, який провів просвітницьку бесіду щодо шкідливості вживання алкоголю, тютюнопаління та наркотичних засобів. Розповів студентам про правову відповідальність, яку вони несуть за вчинення правопорушень.





