16.11.23року відбувся гала-концерт фестивалю-конкурсу "Студентська осінь писанкова", який відбувся в Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка.
Більше 70 коломийських студентів показали свої таланти з вокалу, хореографії, грі на інструментах. Студенти нашого коледжу не стали винятком і теж показали свої найкращі таланти.
Вокальна група ансамблю «Прикарпатські візерунки» взяла участь у гала-концерті та отримали диплом за зайняте 2 місце в номінації «Вокал- ансамблі», а дует дівчат- Косович Оксани та Драганчук Романи здобули в конкурсі 1 місце в номінації «Вокал- дуети»
Вітаєм наших переможців!





