ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

15.11.2023 р. за сприяння та безпосереньої участі міського голови Богдана СТАНІСЛАВСЬКОГО відбулося виїзне заняття з дисципліни "Адміністративне право" студентів гр. П-31, яке організувала та провела Надія СКОБЛИК.

Майбутні юристи мали змогу ознайомитися з особливостями роботи міської ради в умовах дії режиму воєнного стану, зокрема, юридичного, земельного відділів, відділу цивільного захисту населення. Також студенти поспілкувалися з мером, який запропонував активну співпрацю і можливість стажування на базі міської ради.

Висловлюємо подяку Людмилі ЖОЛОБ, начальнику управління персоналом і діловодства, за організацію та проведення даного заходу.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ов)]