15.11.2023 р. за сприяння та безпосереньої участі міського голови Богдана СТАНІСЛАВСЬКОГО відбулося виїзне заняття з дисципліни "Адміністративне право" студентів гр. П-31, яке організувала та провела Надія СКОБЛИК.
Майбутні юристи мали змогу ознайомитися з особливостями роботи міської ради в умовах дії режиму воєнного стану, зокрема, юридичного, земельного відділів, відділу цивільного захисту населення. Також студенти поспілкувалися з мером, який запропонував активну співпрацю і можливість стажування на базі міської ради.
Висловлюємо подяку Людмилі ЖОЛОБ, начальнику управління персоналом і діловодства, за організацію та проведення даного заходу.





