28.02.2023р. студенти коледжу взяли участь в огляді-конкурсі читачів поезії Тараса Шевченка, який відбувся в Палаці культури та мистецтва «Народний дім» за підтримки управління культури та туризму Коломийської міської ради.
В конкурсі взяли участь студенти:
- Козюк Вероніка - гр.ОРТ-31;
- Пітиляк Марія - гр. ОРТ-31;
- Долішняк Анна - гр. ОГГ-21,
та здобули почесне 2 місце.
Вітаємо наших переможців! Така талановита та свідома молодь безперечно потрібна нашій державі





