Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Українці це знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни.
21 лютого студенти групи Фк-11 під керівництвом викладача української мови і літератури Масловської Л. І. провели виховний захід «О слово рідне, хто без тебе я?».
Це свято об’єднало всіх, хто не байдужий до рідного слова, хто вважає себе справжнім українцем, патріотом своєї землі.





