ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

День безпечного Інтернету відзначається з 2004 року з метою популяризації більш безпечнішого і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людей в усьому світі. ВСП "КЕПФК ДТЕУ" також приєднався до відзначення цього дня.

 Студенти групи П-21 провели конференцію, на якій презентували свої доповіді з метою об’єднання зусиль зацікавлених державних, громадських та приватних сторін для підвищення рівня знань про безпечне та відповідальне використання Інтернет-технологій, перш за все, серед дітей та молоді. Крім того обговорювалися шляхи безпечного використання молоддю Інтернету, питання Інтернет-етики, загрози протизаконного контенту.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ов)]