О рідне слово, хто без тебе я?
Німий жебрак, старцюючий бродяга,
Мертвяк, оброслий плиттям саркофага,
Прах, купа жалюгідного рам'я.
Моя ти — пісня, сила і відвага,
Моє вселюдське й мамине ім'я.
Тобою палахтить душа моя,
Втишається тобою серця спрага.
Тебе у спадок віддали мені
Мої батьки і предки невідомі,
Що гинули за тебе на вогні.
Так не засни в запиленому томі,
В неткнутій коленкоровій труні
— Дзвени в моїм і правнуковім домі!
У цьогорічний День української писемності та мови ми добре розуміємо потребу боротьби і зброєю, і словом. Кожен українець має усвідомити, чим є для нього рідна мова. Вона об'єднує всіх нас у запеклій боротьбі за незалежність: і на передовій, і в тилу, і за межами Батьківщини. Сьогодні ми знову показали свою згуртованість.
Студенти Коломийського економіко-правового фахового коледжу долучилися до написання радіодиканту національної єдності.





