Дорогі випускники, позаду у вас довгий і звивистий шлях, складні іспити і заліки, тести і контрольні. Ви впоралися з усіма випробуваннями. Попереду ще більш складний і цікавий шлях. Вас чекають найпрестижніші вищі навчальні заклади. Бажаємо вам озброїтися вірою в свої сили, надією на краще і оптимізмом. І нехай у вас все неодмінно вийде! В добру путь!




