Попри небезпечні воєнні умови в Україні, зокрема в столиці, Рада молодих юристів України відновила свою роботу. 17 грудня 2021 р. студентка групи П-31 відділення правознавства та інформаційних тихнологій Л. Лаврук дистанційно взяла участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Захист прав людини в умовах пандемії" з тезами на тему "Відсторонення від роботи внаслідок невиконання карантинних обмежень". Науковий керівник: викладач юридичних дисциплін, канд. іст. наук Р. Зварич.





