7 грудня 2021 року студенти відділення правознавства та інформаційних технологій традиційно взяли участь у Марафоні написання листів – глобальної правозахисній акції, яку щорічно організовує міжнародна організація Amnesty International, у рамках якої всі охочі можуть виступити на захист прав людей із різних країн, підписуючи петиції до урядів, а також надсилаючи листи солідарності героями та героїням кампанії.
З ініціативи студентів-правників та викладачів відділення Ілони КОВАЛЬЧУК, Наталії СУСАК та Оксани СИДОРУК до акції долучилися студенти коледжу всіх відділень, а також учні загальноосвітніх закладів Коломиї та Коломийського району.





