21 жовтня в рамках проекту "Рівний рівному" , під керівництвом куратора групи П.Б.-21 Надії Скоблик, відбувся виховний захід за участю студентів груп відділення «Правознавства та комп'ютерних технологій», в рамках якого студенти в режимі інтерактиву спілкувалися на тему: "Декларація відповідальності Богдана Гаврилишина". Захід відбувся в дні пам'яті Богдана Гаврилишина.





