27 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму студенти групи ОРТ-31 під керівництвом викладача Басараб Л.А. організували та провели пішохідну оглядову екскурсію містом "Коломия туристична" для студентів спеціальності "Готельно- ресторанна справа".
Учасники екскурсії мали можливість ознайомитись з цікавими фактами історії міста , архітектурними і культурними пам'ятками Коломиї.





