ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

27 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму студенти групи ОРТ-31 під керівництвом викладача Басараб Л.А. організували та провели пішохідну оглядову екскурсію містом "Коломия туристична" для студентів спеціальності "Готельно- ресторанна справа".

Учасники екскурсії мали можливість ознайомитись з цікавими фактами історії міста , архітектурними і культурними пам'ятками Коломиї.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ов)]