Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Свято започаткували з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти.
З цієї нагоди 24.09 між студентами 1-2 курсів проходив творчий конкурс «Туристичний вернісаж». За умовами конкурсу потрібно було створити тематичну композицію з натуральних матеріалів.
Членами журі були обрані переможці:
1 місце - гр.Т.Б - 11 з композицією «Коломия туристична».
2 місце - гр. К-11, Орт,Огг-11 з композиціями «Будинок Хоббіта» та «Колиба вуйка Гарбуза».
3 місце - гр.П-11 з композицією «Наступна зупинка осінь».
Вітаємо наших переможців!





