1 вересня 2021 року розпочався новий навчальний рік у ВСП «Коломийському економіко-правовому фаховому коледжі КНТЕУ». Цей день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Щирі привітання, перші побажання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Романа Михайловича Гарата.
Дорогі першокурсники, коледж вітає вас з цією важливою подією і бажає вам щастя та успіху на шляху до своєї мрії!





