З нагоди свята студенти коледжу разом з викладачем зарубіжної літератури Валентиною Гавриловою підготували тематичний захід під назвою «Її величність - книга», на якому поділилися своїми думками щодо користі читання, розповіли про свої улюблені книжки.
Приємне враження справило відвідування Музею коломийської книги, створеного з ініціативи директора Коломийського педагогічного фахового коледжу Валерія Ковтуна, та кафе «Букініст». Студенти групи ОРТ-11 зустрілися з співвласницею кафе Катериною Коцюр, поласували смачними кавою та солодощами, потримали в руках цікаві книги, які стали окрасою інтер’єру кав’ярні.




