Марафон написання листів 2020 – глобальної правозахисної акції, приуроченої до Міжнародного дня прав людини.
За участь у Марафоні написання листів 2020 Міжнародна організація Amnesty International відзначила викладачів юридичних дисциплін ВСП «КЕПФК КНТЕУ» Оксану СИДОРУК, Ілону КОВАЛЬЧУК, Наталію СУСАК подяками. Марафон проводився на підтримку осіб, які зазнають неправомірних кримінальних переслідувань у різних країнах світу.





