З 3.03 по 8.03.2021 року з ініціативи ради студентського самоврядування на офіційній сторінці «kepk» в інстаграм відбувався фотоконкурс «Міс весна 2021».
За результатами конкурсу перемогу здобула Марусик Іванна, студентка другого курсу відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування. Вітаємо нашу переможницю!





