Родинне свято відбулося у Коломийському економіко-правовому коледжі. Це традиційний захід, який проводять щороку у жовтні. В актовій залі збираються студенти, зокрема першокурсники, викладачі, гості для того, щоб підтримати українські звичаї і традиції в оригінальний спосіб.
&feature=player_embedded" rel="width[1024];height[768]" target="_blank"> |
&feature=player_embedded" rel="width[1024];height[768]" target="_blank">![]() |





