З нагоди 150- річчя з дня народження Лесі Українки, 25.02.21 серед студентів 1-3 курсів відбувся онлайн-конкурс поезії.
За результатами конкурсу перемогу здобули:
- у номінації «Оригінальна постановка»
I місце - Станіславська Юлія - гр. Б-11;
II місце - Луцак Яна, Маник Юля - гр. ОГГ-31;
III місце - Марусик Іванна - гр. ОГГ-21, Романчук Вікторія - гр.Фк-11.
- в номінації «Декламування»
I місце - Феняк Уляна - гр.ОРТ-21;
II місце - Пітиляк Марія - гр. ОРТ-11, Цибак Діана - гр. Фк-21, Сидорак Ірина - гр. П-11;
III місце - Кріцак Ліля, Крижановська Наталя - гр. П-31, Сидорук В’ячеслав - гр. Фк-21.
Вітаємо наших переможців!!!!




