ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

10 грудня 2020 р. (з дотриманням усіх карантинних вимог) відбувся конкурс колядок між студентами 1-3 курсів. Метою конкурсу було примножувати культурно-мистецькі надбання народу, формувати у молоді естетичні потреби і почуття, художні здібності, популяризувати українські народні традиції.

За результатами конкурсу перше місце посіли: Група П-31 - куратор Оксана Сидорук;

Друге місце: Група Огг-21 - куратор Ірина Маник;

Третє місце: Група Орт-11 - куратор Тетяна Кучерян, Гр.Т-21 - куратор Світлана Данилишин.

Вітаємо наших переможців!!!

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.78 [9 Голоса (ов)]