10 грудня 2020 р. (з дотриманням усіх карантинних вимог) відбувся конкурс колядок між студентами 1-3 курсів. Метою конкурсу було примножувати культурно-мистецькі надбання народу, формувати у молоді естетичні потреби і почуття, художні здібності, популяризувати українські народні традиції.
За результатами конкурсу перше місце посіли: Група П-31 - куратор Оксана Сидорук;
Друге місце: Група Огг-21 - куратор Ірина Маник;
Третє місце: Група Орт-11 - куратор Тетяна Кучерян, Гр.Т-21 - куратор Світлана Данилишин.
Вітаємо наших переможців!!!





