20-29 жовтня 2020 року, студентка групи ОРТ-21 Германюк Лілія взяла участь у X Всеукраїнській науково-практичній інтернет- конференції "Техногенно-екологічна безпека: стан та перспективи розвитку" з доповіддю на тему: "Знищення первоцвітів - проблема сучасності".





