У рамках вивчення товарознавчих дисциплін, студенти групи Т-31 Коломийського економіко-правового коледжу із викладачем економічних дисциплін Мельник Т.А. взяли участь в онлайн-конференції (вебінарі) на тему: «Ведення бухгалтерського обліку та бюджетування в «Сільпо», яку проводила головний бухгалтер мережі «Сільпо» Терещенко Тетяна Іванівна.
Конференція-вебінар була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Студенти ознайомились із історією створення та структурою мережі «Сільпо». Розглянули особливості ведення бухгалтерського обліку в торгівлі та програмне забезпечення, що використовується на торговельному підприємстві. Конференція супроводжувалась інформаційними слайдами про діяльність мережі «Сільпо» та проводилась у дистанційному режимі в середовищі ZOOM.





