З 22 вересня 2020 року Коломийський економіко-правовий коледж перейшов з дистанційного на очну форму навчання для студентів усіх курсів. Директор коледжу та викладацький колектив радо вітають всіх студентів із поверненням до альма-матері.
Дорогі першокурсники!
Вітаємо кожного з вас в статусі студента КЕПК. Бажаємо вам впевнено крокувати дорогою знань, бути активним, наполегливим, цілеспрямованим та гідно нести звання студента Коломийського економіко-правового коледжу.





