ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

 

З 22 вересня 2020 року Коломийський економіко-правовий коледж перейшов з дистанційного на очну форму навчання для студентів усіх курсів. Директор коледжу та викладацький колектив радо вітають всіх студентів із поверненням до альма-матері.

Дорогі першокурсники!

Вітаємо кожного з вас в статусі студента КЕПК. Бажаємо вам впевнено крокувати дорогою знань, бути активним, наполегливим, цілеспрямованим та гідно нести звання студента Коломийського економіко-правового коледжу.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голоса (ов)]