7.02.2020 року відбулися урочистості з нагоди випуску студентів Коломийського економіко-правового коледжу спеціальності «Готельне обслуговування».
Бажаємо випускникам натхнення, успіхів, здійснення планів і задумів, любові та великого людського щастя на довгій життєвій ниві!








