17 грудня 2019 р. викладачі Л. Лаптєва та І. Маник, за допомоги студентів групи Т-21, підготували та провели просвітницький захід на тему: «Лікбез з маркування. Таємниці коду» у Коломийському ліцеї №7.
Учасники заходу поринули у світ мобільних технологій, познайомились з напрямками використання QR-кодів, засвоїли прийоми читання і генерації QR-кодів. Також до уваги слухачів були представлені приклади використання QR-кодів у навчальному процесі під час вивчення фахових дисциплін.
Висловлюємо керівникам навчального закладу щиру вдячність за співпрацю.





