Студенти групи ОГГ-41 з викладачем фахових дисциплін Юр'яком Р.І. в рамках вивчення дисципліни "Туристичні комплекси" провели виїзне заняття на базі мистецького центру "Світовид". Метою заняття було вивчення можливості використання художніх творів у формуванні інтер'єру готелю.







