Результатом пошукової роботи студентів гуртка "Карбон" під керівництвом Маник І.Т. стала презентація студентами групи Фк-11 "лепбуку" з біології на тему: “Екологічна система” з застосуванням мобільних додатків (QR-коди). Дві команди (капітани: Дзямулич О. та Петращук Н.) представили лепбуки в цікавій та пошуковій формі. Активну участь у презентації брали студенти групи П-11.
Вітаємо переможців!!! (капітан команди Петращук Н.)










