23 квітня студенти групи Фк-11 разом із викладачем Гавриловою В.І. відвідали Коломийський музей історії міста, де мали змогу оглянути експозицію музею, виставку ярмарок, присвячену 100-річчю української марки. Особливо цікавою була зустріч з краєзнавцем з Обертина Юлією Мещеряковою, яка презентувала свою книжку, перекладену з польської мови. В ній розповідається про важкі роки Другої світової війни на Прикарпатті, дружбу і взаємоповагу односельців-українців, поляків і євреїв.








