До Всесвітнього дня захисту прав споживачів в Коломийському економіко-правовому коледжі відбулася науково-практична конференція на тему: "Нові стандарти - нова якість життя". Учасники групи Т-21 та ОРТ-31 розглянули актуальні питання, що стосуються змін у законодавстві щодо підвищення вимог до безпечності та якості продукції та послуг.





