ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

 

Студенти та викладачі Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ Гаврилюк О.В., Кучерян Т.І., Сидорук О.В., Плаксій Г.Д. - не байдужі до проблеми збереження первоцвітів. Щоб зберегти вид підсніжника, як такого, студенти провели акцію «Первоцвіт». Для студентів коледжу проведена виховна година на тему: «Залиште первоцвіти весні!!!» та організовано флешмоб.

До нашого флешмобу, що полягав в тому, щоб виготовити паперові квіти, роздати їх на вулицях міста з закликом не купувати живі підсніжники і крокуси, приєдналися учні загальноосвітніх шкіл № 2, 7, 8, 10 м.Коломиї та Коломийська гімназія імені М. Грушевського.

Дані заходи відвідало місцеве телебачення.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.68 [11 Голоса (ов)]