Студенти та викладачі КЕПК мають намір пробудити свідомість коломиян щодо збереження первоцвітів. Традиційно за кілька днів до 8 березня на телеканалах та в ефірах радіопрограм починають лунати попередження про зникнення духмяних червонокнижних підсніжників та крокусів.
Щоб зберегти вид підсніжника, як такого, студенти вирішили завбачливо розпочати акцію “Первоцвіт”.
На вулицях міста студенти КЕПК проведуть роз’яснювальну роботу щодо відмови від покупки рослин, які занесені до Червоної книги.
Пропонуємо учням шкіл м. Коломиї 5 березня 2019 р. долучитися до флешмобу: виготовити паперові квіти, роздати їх на вулицях міста з закликом не купувати живі первоцвіти і крокуси.





