Студенти коледжу Футуйма Назар (група П-11) та Василишин Назар (група Т-11) разом з викладачем Гавриловою Валентиною Іванівною побували в Коломийській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №10.
Мета їхньої зустрічі з школярами - профорієнтаційна робота. Студенти зустрілися з дев'ятикласниками, розповіли їм про навчання в Коломийському економіко-правовому коледжі, про спеціальності та особливості вступної кампанії 2019 року. Зустріч вийшла змістовна, цікава, викликала багато запитань та роздумів.





