11 жовтня 2018 р. під керівництвом викладачів Мельничук Н.І., Басараб Л.А., Ратушняк В.П. у м. Львові відбувся виїзний навчальний тренінг для студентів спеціальності "Готельно-ресторанна справа" (групи ОГГ-31, ОРТ-31, ОРТ-11).
Студенти мали можливість ознайомитись зі структурою закладів харчування і розміщення, занурившись в атмосферу гостинності, поспілкувавшись з персоналом та відчути високий рівень сервісу.










