У межах відзначення Дня туризму 27.09.2018 р. відбувся конкурс «Туристичний вернісаж», що мав на меті презентацію композицій, створених своїми руками.
У конкурсі взяли участь студенти І-ІІ курсів усіх спеціальностей.
Переможцями конкурсу стали:
1 місце – група ОГГ-21 з композицією «Pumpkin hotel»;
2 місце – група ОГГ-11 з композицією «Future hotel», група Фк-11 з композицією «Українська хата»;
3 місце – група П-11 з композицією «Писанкова Коломия», група Фк-21 з композицією «Історія двох вільних сердець».
Дякуємо студентам за участь та вітаємо переможців!






