18-19 травня 2018 року відбулася екскурсійна поїздка визначними історичними та мальовничими природно-ландшафтними місцями Тернопільщини та Волині за участю студентів відділення правознавства під керівництвом викладача юридичних дисциплін Скоблик Н.П.
