Кубок гумору КоломиїОпубліковано: 18.04.2018 08:45 | Друк | | Переглядів: 590 18.04.2018 в м. Коломия проходив турнір "Кубок гумору Коломиї" серед молодіжних команд міста. Збірна команда КВК коледжу "Щось з чимось" взяла участь у цьому конкурсі та здобула почесне 2 місце. 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]