Перемога у міському Чемпіонаті з брейн-рингуОпубліковано: 17.11.2015 14:43 | Друк | | Переглядів: 879 З нагоди Міжнародного Дня студента в Коломиї відбувся міський Чемпіонат з брейн-рингу та Кубок міста Коломиї з КВК. Команди коледжу прийняли участь та посіли відповідно I та II місця у цих змаганнях. Вітаємо з перемогою! 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [2 Голоса (ов)]