10.12 відбулося чергове засідання гуртка "Первоцвіт". Гуртківці презентували свої роботи (вишивка,малюнок,вишивка бісером).
Дівчата плели браслети зі стрічки в національних барвах,які передадуть волонтерам в зону АТО. Також написали побажання,які, ми сподіваємося зігріють наших героїв на Сході.

Впевнені, що роботи гуртківців разом із щиросердними листами зігріють душі наших захисників.
Галина Данищук




