&feature=player_embedded" rel="width[1024];height[768]" target="_blank">
21.02.2014 в Коломийському економіко-правовому коледжі успішно проведено Форум успіху. На запрошення навчального закладу відгукнулися і завітали 182 учня шкіл міст та району. Наші гості мали змогу ознайомитися з коледжем та структурою навчання. До уваги відвідувачів працювали професійно-орієнтовані школи, які презентували ряд професій (юрист, бухгалтер, фінансист, готельяр, ресторатор).
Почесні випускники коледжу Гуцуляк О., Гудима В.,Голець Б., Шмігельський М. ділилися з присутніми своїми секретами успіху.



