В рамках проведення декади циклової комісії природничо-математичних та комп’ютерних дисциплін з предмету біологія і екологія викладачем Процюк О.Я. було проведено біологічну вікторину «Навіщо мені біологія в житті?» серед здобувачів освіти І року навчання. Вікторина складалася з 4 раундів:
- - Біологія навколо нас;
- - Правда чи міф (каверзні запитання);
- - Біо_Пантоміма та Вирішення проблемної ситуації.
Під час проведення вікторини наші студенти проявили кмітливість, креативність та вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Захід сприяв узагальненню знань з біології, розвитку логічного мислення та підвищенню інтересу до предмета.





