ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

 

В рамках проведення декади циклової комісії природничо-математичних та комп’ютерних дисциплін з предмету біологія і екологія  викладачем Процюк О.Я. було проведено біологічну вікторину «Навіщо мені біологія в житті?» серед здобувачів освіти І року навчання. Вікторина складалася з 4 раундів:

  • - Біологія навколо нас;
  • - Правда чи міф (каверзні запитання);
  • - Біо_Пантоміма та Вирішення проблемної ситуації.

Під час проведення  вікторини наші студенти проявили кмітливість, креативність та вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях.  Захід сприяв узагальненню знань з біології, розвитку логічного мислення та підвищенню інтересу до предмета.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [6 Голоса (ов)]