Сьогодні, 18 березня 2026 року, в рамках дисципліни «Податкова система» (викладач Алла Онищук) у групі Б-21, спеціальність «Облік і оподаткування», відбулося виїзне заняття до бухгалтерії коледжу.
Головний бухгалтер Надія Белякова продемонструвала студентам практичні аспекти роботи «Електронного кабінету платника податків» як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб-підприємців, акцентувавши увагу на його основних перевагах: зручності, доступності та ефективності у взаємодії з податковими органами.
Також було представлено роботу облікової програми «M.E.Doc», відзначено її важливу роль у веденні бухгалтерського обліку та поданні звітності.
Щиро дякуємо за цікаве, змістовне та практично орієнтоване заняття!





