Дирекція, педагогічний та студентські колективи щиро вітають здобувачів освіти ІІ курсу відділення «Обліку фінансів та сфери обслуговування», Діану Семанюк та Дмитра Солтисіка та їх наставника - викладача англійської мови Галину Плаксій - із зайнятим другим місцем у I етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 10-11 класів.
Щиро вітаємо переможців та наставника! Бажаємо натхнення, віри у свої сили, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!
Нехай ця перемога стане стимулом для нових звершень і досягнень!





