Відбулися змагання по футболу між відділеннями нашого коледжу. Збірна відділення Правознавства та інформаційних технологій перемогла із рахунком 6:2 збірну відділення Обліку, фінансів та сфери обслуговування. Незважаючи на напружений матч учасники проявляли повагу один до одного, а вболівальники старалися підтримати команди!
Після гри всі емоції залишилися на полі, суперники після фінального свистка подякували один одному за гру та й надалі залишилися однією великою та дружньою сім’єю !





