26 лютого 2025 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» відбулась VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми та перспективи розвитку торгівлі в умовах євроінтеграції”.
Викладачі Лаптєва Л.О. та Онищук А. А. взяли участь у роботі секції «Консюмерська політика України щодо підвищення якості та безпечності товарів. Управління безпечністю та якістю споживчих/споживних товарів».





