В рамках проведення навчальної практики «Вступ до фаху» і вивчення дисциплін «Організація обслуговування», «Організація та технологія обслуговування в готелях» студенти 1-х – 2-х курсів спецільності «Готельно-ресторанна справа» відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування під керівництвом викладачів Басараб Л.А., Демидюк О.М., Кучерян Т.І.

8 вересня 2021 року взяли участь у майстер-класі з ресторанного етикету в готельно-ресторанному комплексі «Надія» (м. Івано-Франківськ). З метою ознайомлення з особливостями роботи готельного господарства для студентів проведений навчальний тренінг на базі ГРК «Надія».

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ов)]